Top Dance Open 2022

Międzynarodowy Festiwal tańca sportowego Top Dance OPEN 2022 zostanie rozegrany w Pruszkowie w dniach 22-23 października 2022.Podczas festiwalu odbędą się Mistrzostwa Polski w klasach A i B. Turniej odbędzie się na hali Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie pod honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego Krzysztofa Rymuzy i Prezydenta Pruszkowa – Pawła Makucha. To będzie pierwszy Turniej Tańca o takiej randze i takiej wielkości na terenie Powiatu Pruszkowskiego.
Turniej jest dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego oraz ze środków budżetu Gminy Miasto Pruszków.

Zadanie Top Dance Open 2022 jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Zadanie: „TOP DANCE OPEN 2022” jest dofinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Pruszków.

„Turniej dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki”

Turniej jest dofinansowany ze środków Fundacji ARP.

Kontakt/Contact

Skontaktuj się z nami

    Aktualności/News

    21 wrz.

    Rejestracja otwarta! Jeśli nie możesz się zarejestrować na turniej WDSF, sprawdź status swojej licencji na stronie WDSF Żeby się zarejestrować w kategoriach WDSF musisz mieć MIN (numer ID WDSF) aktywną licencję WDSF i być sparowanym w bazie WDSF. Na temat e-karty WDSF możesz przeczytać tu. Dla udziału w turnieju DSE – nie ma potrzeby dodatkowej licencji…