Top Dance Open 2020

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy turniej Federacji Tańca Sportowego po okresie izolacji. Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Top Dance Open 2020 odbędzie się 10 października w Pruszkowie pod honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego – Krzysztofa Rymuzy i Prezydenta Pruszkowa – Pawła Makucha. Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy Top Dance członek Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego.

Turniej odbędzie się na hali Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie. To jest wyjątkowa impreza na terenie powiatu pruszkowskiego podczas której można będzie podziwiać najlepszych tancerzy Polski w 28 różnych kategoriach tanecznych. Rejestracja na turniej tu. Regulamin. 

Szczegółowy program turnieju dostępny tu: plan turnieju

Podczas gali wieczornej turnieju która rozpoczyna się o godzinie 19:00 będzie można podziwiać Mistrzów Europy w Show Dance Hannę Żudziewicz i Jacka Jeschke znanych również z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w ich specjalnych pokazach tanecznych.

Turniej jest dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego oraz ze środków budżetu Gminy Miasto Pruszków. Zapraszamy serdecznie Wszystkich spragnionych sportowych i tanecznych zmagań.

Zalecenia i zasady bezpieczeństwa dla publiczności i zawodników

Turniej odbywa się zgodnie z „wytycznymi do organizacji zawodów sportowych Federacji Tańca Sportowego podczas trwania epidemii” pozytywnie zaopiniowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Organizatorzy dokładają wszelkich starań aby impreza odbyła się przy pięknej aranżacji oraz niezapomnianej atmosferze ale przede wszystkim w bezpiecznych warunkach.

W wytycznych można zapoznać się ze wszelkimi obowiązującymi zasadami dla gości turnieju oraz zawodników. Przypominamy o najważniejszych dla publiczności:

  • Zakup biletów wyłącznie online.
  • Widzowie z objawami grypopodobnymi nie będą wpuszczani na teren imprezy.
  • Widzowie, którzy mieli kontakt z osobą zarażoną COVID-19 w ciągu ostatnich 14 dni, nie mogą wejść na teren imprezy.
  • Na hali sportowej widz musi zakrywać usta i nos do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się w obiekcie sportowym do momentu zajęcia miejscach.
  • Publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc dla niej przewidzianych na halach i salach sportowych zgodnie z poniższymi zasadami: co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie.
  • Dystans społeczny min. 1,5 metra obowiązuje zgodnie z wytycznymi GIS

Więcej informacji na temat aktualnych zaleceń na Serwisie Rzeczypospolitej Polski.

Bilety

  • Zakup możliwy wyłącznie online pod tym linkiem.
  • Płatności za bilety osługiwane przez przelewy24.pl (aktualnie obsługiwane formy płatności)
  • Wysyłka zamówionych biletów (po opłaceniu) wyłącznie na podany w zamówieniu adres e-mail (prosimy o uważne wpisanie poprawnego adresu e-mail przy zamawianiu)
  • Wejście na turniej po okazaniu otrzymanego biletu (link w mailu – wydrukowany lub wyświetlony na telefonie/tablecie itp).
Ostatnie wolne miejsca: informacja niedostępna